X
تبلیغات
رایتل

چغندرنامه

روزنوشت های حاج اقا چغندر

شنبه 5 آبان‌ماه سال 1386 ساعت 04:11 ب.ظ

« خانمها » نامه

نگاهم ... دلم ... فکرم ...

تو را میخواند ...
تو را میخواهد ...
اما ...
نگاهت ، دلت ، فکرت از آن هیچکس نیست !

پ.ن : خیلی سخته احساس دو نفر مثه هم نباشه ... با اینکه اینو میدونم ولی دوستت دارم !


اندر احوالات خودشکوفایی نسوان در این مللک همین قدر کافی است که بدانین در خطوطBRT (آزادی٬تهرانپارس) چندین خانوم بعنوان راننده اتوبوس با گواهینامه پایه یک در حال رانندگی هستند ... و جدیدترین اتوبوسهای شرکت واحد هم در اختیار انان است... تو خود بخوان حدیث مفصل از این مبحث !!! و از آنجا که آینده نگری کار ماست ! ( نه کار کشک ) ... لذا بر آن شدیم مناصب و وزاراتی برای این جمعیت پیشنهاد کنیم :

1- ریاست صدا و سیما : هستی غلط میکنه بره سراغ فتوحی ! یا شایدم فتوحی غلط میکنه بره سراغ هستی !!
۲- ریس سازمان امور زندانها : هیچی نمیگم !! مطمئنم فیلم زندان زنان را دیدید !
۳- ریاست فدارسیون فوتبال : استادیوم برای اقایون ممنوع میشه ! استفاده از کبریتی و دینامیت و نارنجک کاملا محدود شده و برای ابراز هیجان میتوانن از جیغ استفاده کنند ! ( تصور کنید تو استادیوم ۱۰۰هزارنفری آزادی یه دفعه همه با هم جیغ بزنن )
۴- ریاست سازمان تربیت بدنی : ورزشهایی مانند کهنه شویی و آشپزی به رشته های باستانی اضافه میشود !
۵- ریاست شرکت واحد : اقایون میرن ته اتوبوس ! خانومها هم با مانتو و چادر میتونن بدون بلیط سوار اتوبوس بشوند !
۶- ریاست اموزش و پرورش : تصمیم کبری از کتابها حذف میشه و بجای کبری ٬ حسن تصمیم میگیره ! دهقان فداکار هم توسط قطار له میشه و زنش میاد قطار را نجات میده !
۷- رئیس دادگستری : کی گفته شهادت زن نصفه حساب میشه ! حق طلاق هم به زن داده میشه !
۸- ریس مجلس : طرح دو فوریتی استفاده از صندوق ذخیره ارزی برای پرداخت به خانمهای بالای ۳سال ... طرح سه فوریتی مالیات بر ازدواج بر اساس میزان مهریه برای مصرف خانمهای طلاق !
۹- رئیس جمهوری : لایحه پرداخت ماهیانه ۵۰۰هزارتومن از صندوق ذخیره به خانمهایی که معدل سنی انها در هر روز از ۱۵ بیشتر و از ۳۰ کمتر است ( این چه لایحه ای هست معلوم نیست ! اول طرح میکنیم بعد از تصویب میبینیم چی گفتیم ) .. لایحه ایجاد سهیمه ۸۰درصدی در استخدام ادارات و همچنین سهمیه دانشگاهی !!!
۱۰ - ... : ... (چیه !!! اگه فکر کردین چیزی گفتم ! عمرا!!! )

بدون شرح : در کنفرانس مدیریت زنجیره تامین و سیستمهای اطلاعاتی خانمی از سوئد با گرایشی کاملا فمینیستی گفت در کشورشان اداراتی که مدیرشون خانم هستند ۱۵ درصد بازدهی بیشتری از شرکتهایی که مدیرشون مرد هستند را دار میباشد ! ذر این هنگام یکی گفت : اگه واقعا همینه که شما میگی ٬ باید به مرد بودن مردهاتون شک کرد !!!!

پ.ن : هرگونه غرض و مرض در نوشتن این پست شدیدا تکذیب میشود ! ولی شما خودتون تصور کنید ...