X
تبلیغات
رایتل

چغندرنامه

روزنوشت های حاج اقا چغندر

سه‌شنبه 1 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 08:26 ب.ظ

« دستان سرد » نامه

« دستان » سرد
فشردن این « دستان » سرد
آرزوی من است
« دستان » سرد
بوسه بر این « دستان » سرد
باعث آرامش من

اهل ریسک کردن نیستم ولی وقتی تصمیمی بگیرم تا آخرش هستم ... پاسخ هرچی باشه ! مثبت یا منفی ! درست یا غلط ! خوشحالم که میدونی !

پ.ن : ۲۰ روز !


ما هی میخواییم هیچی ننویسیم مگه میذارن :

حتما تو سایتهای مختلف در جریان درگیری روز یکشنبه ٬ گشت ارشاد با عده ای خانم بد حجاب برانداز (!!!) را خوانده اید ... رفتاری که مشابه ان را در طرح ضربتی مبارزه با اشرار دیده شده است ! تصاویر آنها با سر و صورت خونین و بدون حجاب ٬ بازتابهای مختلفی در خبرگزاری ها و رسانه ها داشته است ... خدا خیر دهد گوشی های دوربین دار را که از هیچ صحنه ای نمیگذرد ! ( نمونه اش لینکی که در پست قبل گذاشته بودم ) ...

همکارم میگفت امروز هم تو مترو صادقیه درگیری دیگری دیده  که البته متاسفانه (!!!) بدون تلفات بوده و بدلیل ازدحام زیاد جمعیت و اعتراض مردم فقط در حد گیس و گیس کشی و فحش و فحشکاری تموم شده و ماموران نیرو انتظامی نتونستند کاری کنن ! حیف !!!

جدی فکر کردین این وسط تنها چیزی که مورد توهین قرار میگیرد ٬ چیست ؟!!! چادر !
چادریست که مادر و خواهر من با عشق بر سر میکنند ... چادری است که در گذشته نتوانستند بزور از سر زنان همین سرزمین بردارند ! اکنون این چادر به عنوان نماد حجاب بر سرکسانی است که به اصطلاح ارشاد میکنند ! و اگر هم با زبان خوش (!!!) اصلاح نشدند با زبان خوشتر (!!!) اصلاحشان میکنند ...

براستی ده سال دیگر دید فرزندانمان نسبت به این مساله چگونست ؟!

اگه رضاشاه زمانی دستور برداشتن به زور چادر را داد ٬ مردم ما به ان مشتاق تر شدند ! خاندان پهلوی هرچه سعی در کمتر کردن رنگ روحانیت و معنویت داشتند مردم ما انرا بیشتر باور کردند و اکنون تاریخ باز تکرار میشود البته برعکس !!!!!!

پ.ن۱ : مرحله سوم طرح که مبارزه با اشرار است هم شروع شده !! فیلمهای انهم همچنان در گوشی های موبایل در حال بلوتوث شدن است ... کسی را ندیدم که با دیدن این صحنه اعتراضی کند ... چون همه مردم امنیت اجتماعی را میپذیرند ولی باید مطمئن باشید که کنار هم قرار گرفتن این کارها اشتباه بزرگی است و همیشه خاطرات بد بیشتر در ذهن میماند تا خاطرات خوب !!!!!!
پ.ن۲ : ببخشید منو ... خودم اعصابم بهم ریخت از نوشته ام ...
پ.ن۳ : دیگه لازم نیست چیزی بگم ... معلومه که همچنان هستند ... این دفعه محکم تر !!