X
تبلیغات
رایتل

چغندرنامه

روزنوشت های حاج اقا چغندر

جمعه 3 تیر‌ماه سال 1384 ساعت 03:10 ق.ظ

« کمربند » نامه

برای تو که نمی خواهی رای دهی :
رای ندادن همان چیزی است که میخواهند
رای ندادن یعنی کاهش رقابت این دو
رای ندادن یعنی بی تفاوت بودن به جریانات پیش امده
رای ندادن یعنی افزایش رای های احمدی نژاد
پس :
رای ندادن یعنی تایید احمدی نژاد


فرزندان سرداران و فرماندهان دفاع مقدس با صدور بیانیه اى از هاشمى رفسنجانى دفاع کردند. (متن خبر از روزنامه شرق)
حمله به بیت ایت اله جوادی آملی بدلیل حمایت از هاشمی و تحلیل ان از زبان ابطحی (وب نوشت)
نه بابا !! احمدی نژاد هم بیانیه صادر کرده (متن خبر بی بی سی )
فاشیسم کسیت؟ (متن روزنامه شرق)
کیارستمی : اقای احمدی نژاد تو را بیشتر دوست دارم ولی ... ( متن بازتاب)
به مرگ گرفتن که به تب راضی بشن ( متن روزنامه شرق)


برای تو که حتی نام خود را بیان نمیکنی :
(کامنت نوشته قبلی را بخوانید)
۱- چرا فکر میکنی باید به کسی رای داد که رای میاورد ! همان ۴.۵میلیون رای معین از کاندید اجماع شده باصلاح اصولگرایان بیشتر بود... و هنوز هم از انتخابم پشیمان نیستم ...
۲-اگر صحبت سر شایعات و تهمت ها باشد ٬ اولین تهمتها در شبنامه « پرتو و فرهنگ » توسط انصار حزب اله برعلیه هاشمی در مرحله اول تکثیر شده بود ... (فکرکنم اسمش همین بود)
۳- هیچ کدام از لینکهایی که در بلاگم قرار دادم شایعه نبوده ... و خودتونم خوب میدونین ...
۴- بقول قالیباف دولتهای ما در هر مرحله دغدغه های اجتماعی خاص خود را داشته ٬ مانند ۸سال جنگ ٬ ۸سال سازندگی ٬ ۸سال هم سیاست خارجی !!!! عملکرد هر کس را باید با مقتضیات ان زمان سنجید ... اگر شما نگران دامنها و شلوارهای کوتاه هستین ... تمام اینها در دوره های قبل بوده (فکر کنم از بزرگترت بپرسی بهتره!) و در مورد افزایش ان هم به نظر من ۵۰٪ مقصر خودمانیم و مطمئن باش تفکر مردم با چماغ درست نمیشود !!!!
۵- در مورد تیپ رئیس جمهور و حتی مردم ٬ اینقدر که شما مشکل دارین کسی مشکلی نمیبیند !!!!!!!!!!
(اگه شما هنوز بعد اینهمه سن وسال و درسی که خوندین با رنگ مانتو و نحوه پوشش موجود مشکلی دارین !‌ بهتره این مشکل را در درون خود درست کنید ! تا مردم و دولت را محکوم کنید)
۶- مشکل ما به اصطلاح درسخونده ها اینه که خدمون را جزو ادما نمیدونیم ... (بماند...)
۷- نقد فکری چه کسی !!!! کسی که در هفته اول حکومتش در شهرداری طرح تفکیک اتوبوسها و باجه تلفنها را اجرا کرد (هردو را به چشم خود دیدم) ... که با اعتراض مردم همراه شد و هنوز هم از طرح تفکیکش دفاع میکند ...
۸- شاید خود ایشان مشکلی نداشته باشند ولی تفکری (درسطوح عالی) که مایل به قدرت رسیدن ایشان هست تفکر شومی است ... تفکری که پس از انکه سالها از جانب همین مردم و فشار دولت خاتمی بر ارگانهای مربوطه قدرت ظهور و حضور نداشتند اینچنین پایکوبی و جشن پیروزی در مرحله اول سر دادند ...
۹- کسی که در فیلم تبلیغاتی خود خانه شهردار قبلی را نشان میدهد (که بازهم بر ساختگی بودنش حرف و حدیپ بسیار است ) و نحوه زندگی کردن خود را حربه تبلیغاتی میکند ٬ ایا غیر از ریا قصد دیگری دارد !؟!
۱۰- من هیچگاه نگفتم که موافق هاشمی هستم ... و انتخاب الانم بین و بد و بدتر است ...
۱۱- خیلی از ما(شما) حتی به حرفهای خودمان(تان) هم اعتماد نداریم(د) !!!!!!! بسیاری از شما را میشناسم که هر دو دوره قبل را به خاتمی رای دادید ولی همیشه در صف منتقدین او قرار میگرفتید... پس اگر زیاد حرفهایمان(تان) از روی فکرمان(تان) نبود در این برهه حرجی نیست !!!
۱۲- بقول خاتمی : اگر فکر میکنین من کاری نکردم ٬ امیدوارم نفر بعد از من برای شما کار کنه !!!!
۱۳- جوون متعهد هم خودتی ...
۱۴- من هیچ وقت جواب کسی که نمیشناسم را نمیدهم ! ولی چون شما لطف کردین و نظرتون را اعلام کردین من هم نظر خودم را برای پاسخ به شما نوشتم ٬ امیدوارم رئیس جمهور هرکه شد برایتان کار کند !!!!!!!!!!!!!